Milliseid materjale tuleks projekti kohta algusest peale esitada?

Kui asute Tallinnast kaugel ja meil pole võimalik objektile minna ja ruumide mõõte teha, siis enne projekteerimisega alustamist vajate skeemi, joonist või vabakäejoonist, millel on märgitud seinte, ukseavade, akende mõõtmed, lae kõrgused, aknalauad, kanalisatsioonitorude väljalaskekohad, vesi ja muud teie ruumide omadused. Esitatava teabe vorming võib olla .pdf, .jpeg, .png.

Kuidas projekti kooskõlastatakse?

Teostusprotsessis, etapiviisiliselt, kooskõlastatakse teiega kõik joonised, mööbli, valgustite, seadmete, tarvikute ja dekoori valik.

Saate järjepidevalt kinnitamiseks vastavalt valitud projekti valikule

– planeerimislahendused

-kollaažid mööbli, valgustite, viimistlusmaterjalide jms valikuga.

-visualiseerimine mustandversioonis

-plaanid

Kuidas saan projekti kasutada?

Projekti saate kasutada ainult ühe konkreetse objekti jaoks, mille jaoks see on loodud. Projekti taaskasutamine teises objektis on keelatud ja kaitstud autoriõigusega, mis kuulub Koduplaan OÜ-le.

Mitu muudatust saab projekti teha?

Projekti etappide läbimisel saate teha piiramatul arvul muudatusi. Aga kui projekt on üle 75% valmis, siis kuni kaks toimetusi. Ülejäänud aeg arvestatakse lisatööna, maksumus on lepingus kirjas.

Kuidas ma projekti vastu võtan?

Valmis projekti saate elektroonilisel kujul .pdf-vormingus. Kui olete tellinud Premium sisekujundusprojekti, saate ka projekti .dwg formaadis.

Küsimusi on veel.

Kirjuta meile